Про компанію

Раді вітати Вас на офіційному сайті компанії «ЕНЕРПРОФ»

Сподіваємося, що ця сторінка дозволить Вам познайомитися ближче з нашою компанією та з тим видом діяльності, яким ми займаємося.

Компанія «ЕНЕРПРОФ» була заснована 25 січня 2010 року Баликіним Богданом Альбертовичем.

Метою створення компанії стало бажання запропонувати промисловим компаніям України не просто гідравлічне та вантажопідйомне обладнання, а справжні комплексні рішення для реалізації проектів будь-якої складності, які будуть надійними, безпечними та якісними.


Чому з нами вигідно співпрацювати?

Практичний досвід наших співробітників складає 10-15 років, що дозволяє розробляти індивідуальні рішення для Ваших проектів з урахуванням усіх дрібних нюансів та побажань. Ми співпрацюємо тільки з провідними іноземними компаніями, які виробляють якісне, безпечне та надійне обладнання відповідно до Європейських та Американських сертифікатів. Від Старту до Фіналу – завдяки великому асортименту обладнання, яке дозволяє реалізовувати проекти у будь-якій промисловій галузі на всіх етапах, ми можемо гарантувати виконання всіх етапів від початку та до закінчення проекту. Оренда обладнання - не обов'язково купувати обладнання для одноразового або короткочасного проекту, Ви можете орендувати його. Гарантійне та післягарантійне обслуговування - на все наше обладнання діє гарантія (від 1 до 10 років, залежно від виробника), якщо гарантійний термін закінчився - не переживайте, довірте цю справу нам.

 

Виробники, з якими ми співпрацюємо
 

 

ENERPAC (США) EQUALIZER (Шотландія) Mirage Machines (Англія) Hydratight (США) Sweeney (США)
 

 

LARZEP (Іспанія) CROSBY (США) Inter Product / IP (США) GUNNEBO (Швеція) StraightPoint (Англія)
 

 

KITO (Японія) J.D.Neuhaus (Німеччина) Demag Cranes (Німеччина) ELEBIA (Іспанія) CORDSTRAP (Латвія)
 

 

VEROPE (Швейцарія) Gleistein Ropes (Німеччина) HUCHEZ (Франція) ROTZLER (Німеччина) WALMAG (Чехія)
 

 

MICON DRILLING (Німеччина) TESMEC (Італія) HOLGER CLASEN (Німеччина) DYWIDAG (Німеччина) DAWSON (Англія)