Ремонт

ПІДТРИМКА

Будь-яка компанія, що динамічно розвивається, на певному етапі свого розвитку, приходить до необхідності організації сервісного підрозділу. І ми не стали винятком.

Але, заради правди, хочемо сказати, що потреба, в такому відділі, назріла не заради ремонту нашого обладнання за гарантією або відразу після її закінчення. Ні. Вона склалася, можна сказати, історично. Всі наші партнери – це компанії з величезним стажем та досвідом. Їхнє обладнання в Україну і навіть ще до СРСР та УРСР, постачалося задовго до заснування Групи компаній «Енерпроф». І зовсім не дивно, що це обладнання працює й досі.

І ми не усуваємося від такого обладнання, незважаючи на те, що сьогодні можна часто почути: «Ми Вам це не постачали, і ремонтувати, отже, не будемо».

Ми підтримуємо і таке обладнання, запчастини, сервіс, ремонт.

До нас звертаються з ремонту гідрообладнання та гідроінструменту таких виробників, як Demag Cranes, SWF, Abus, Holmatro, Power Team, SPX, Enerpac, Plarad, Padima, Hi-Force, TorcUP, Hytorc, Snap-On, Rapid-Torc, Titan, Power Master, Juwel, Simplex, Yale, СТС, Larzep, Hydratight, Loesomat, Parker, Europress, Lukas, Hoersch MFD Dortmund, ITH Schraubtechnik, Rad Torque System, і багато інших.

Ми намагаємося допомогти з ремонтом кожного клієнта. Але це не межа нашого сервісу.


ПЕРІОДИЧНІ ВИПРОБУВАННЯ

Вже давно не секрет, що все вантажопідйомне обладнання, будь то кран або таль, строп або домкрат потребують щорічних випробувань або перевірок, а інструмент для болтових з'єднань (гайковерти, домкрати тензорні, шпильконатягувачі і т.п.) в періодичній юстировці – це безпека вашого персоналу. І ми раді повідомити, що і з цим завданням допоможемо Вам впоратися.